Основно Училище "Отец Паисий"

www.oupaisii.com | гр. Разград

Bulgarian English

II място за отбора на ОУ „Отец Паисий"- Разград

II място за отбора на ОУ „Отец Паисий"- Разград в областното първенство по баскетбол за момичета /уч...

I МЯСТО и шампионска титла

I МЯСТО и шампионска титла за отбора на момичетата от ОУ „Отец Паисий" Разград в традиционния област...

Празник на буквите "Ние вече сме грамотни"

Празник на буквите "Ние вече сме грамотни". Със стихове, песни и драматизации първокласниците от ОУ ...

“Живот без дрога”

II място във възрастова група 7-8 клас, за отбора на ОУ „Отец Паисий"- Разград в спортния модул “Жив...

Регионалното състезание „Spelling Bee"

Достойно представяне на Ростислав Тодоров от VII Б и Петър Милославов от VI А клас от ОУ „Отец Паиси...

  • II място за отбора на ОУ „Отец Паисий"- Разград

  • I МЯСТО и шампионска титла

  • Празник на буквите "Ние вече сме грамотни"

  • “Живот без дрога”

  • Регионалното състезание „Spelling Bee"

Резултати от конкурса за детска рисунка на тема: „УЧИЛИЩЕТО НА МОИТЕ МЕЧТИ”

Резултати от конкурса за детска рисунка
на тема: „УЧИЛИЩЕТО НА МОИТЕ МЕЧТИ”

I възрастова група (до 7 год.)
I МЯСТО - Калина Данаилова Василева 7г. ЦДГ „Детелина” гр. Разград
II МЯСТО - Мерве Месудова Мустафова 7г. ЦДГ „В. Левски” гр. Разград
III МЯСТО - Мелис Гюнер Мустафа 7г. ЦДГ „Детелина” гр. Разград
Поощрит. награда – Тамер Риханов Наимов 7г. ЦДГ „Детелина” гр. Разград

II възрастова група (I - IV кл.)
I МЯСТО - Кристиян Пламенов Светлозаров II кл. ОУ „Отец Паисий” гр. Разград
II МЯСТО - Станимир Ивов Иванов II кл. ОУ „Н. Й. Вапцаров” гр. Разград
III МЯСТО - Кирил Юлиянов Драгнев I кл. ОУ „В. Левски” гр. Разград
Поощрит. награда - Арзу Сали Хюсеин II кл. СОУ „Хр. Ботев” гр. Цар Калоян
Поощрит. награда - Сюхейлин Шезаирова Реджебова II кл. ОУ „Св. Паисий Хилендарски” с. Равно Община Кубрат
Поощрит. награда - Иванка Валентинова Георгиева III кл. ОУ „Отец Паисий” гр. Разград
Поощрит. награда - Румина Илиева Цонева II клас ОУ „Отец Паисий” гр. Разград

III възрастова група (V - VIII кл.)
I МЯСТО - Росица Георгиева Георгиева VI кл. ОУ „Отец Паисий” гр. Разград
II МЯСТО - Селвин Бейнур Ахмед VI кл. ОУ „Отец Паисий” гр. Разград
III МЯСТО - Виктория Свиленова Стойчева VI кл. ОУ „Отец Паисий” гр. Разград
Поощрит. награда - Емре Еминов Юсеинов VI кл. ОУ „Хр. Смирненски” гр. Кубрат
Поощрит. награда – Нури Сезгин Нури VII кл. ОУ „Ив. Тургенев” гр. Разград
Поощрит. награда – Борислав Александринов Александров VIIIкл. ОУ „Отец Паисий” гр. Разград
Поощрит. награда – Найден Руменов Тодоров V кл. СОУ „Хр. Ботев” гр. Цар Калоян

Честито на победителите!

Последно променена в Вторник, 31 Март 2015 11:00

Контакти

ОУ "Отец Паисий"

адрес: Разград,

ул. "Паисий" № 6

тел: 0879235206

 

Анкета

Харесва ли ви сайта на ОУ Отец Паисий?

ДА! - 83.2%
Не мога да преценя... - 5.8%
НЕ! - 10.6%